Uncategorized

KREDKA NYX | JUMBO EYE PENCIL 604 MILK

Kolejna moja zdobycz, którą kupiłam pod wpływem YT. Gdy ją zobaczyłam pierwszy raz pomyślałam, że po prostu muszę ją mieć. Długo nad jej zakupem nie myślałam, kiedy tylko zawitałam do Douglasa i zobaczyłam ją w całkiem przystępnej cenie ok. 19 zł. Wiadomo, że baz pod cienie mam pod dostatkiem, jedną z nich już widziałyście w poście TUTAJ. Jednak ta kredka zupełnie inaczej sprawdza się w roli bazy pod cienie. 

NYX- Jumbo Eye Pencil 604 Milk

Jest to jeden z najbardziej kultowych produktów, jaki do tej pory miałam. Zarówno w blogosferze, jak i vlogosferze cieszy się ogromną popularnością. Używają tej kredki Make Up Artist z całego świata. 

Do czego służy NYX- Jumbo Eye pencil 604 Milk?  • Rozświetlacz pod łuk brwiowy- ja osobiście nie lubię dość wyraźnie zaznaczać mojego łuku brwiowego, dlatego rzadko używam tej kredki do tego celu. Kredka NYX nadaje dość mocny biały kolor, który nawet po rozstarciu jest dosyć widoczny. 
  • Podkreślenie linii wodnej- do tego celu wydaje mi się ta kredka za gruba. Wolę zwykłe, cienkie kredki na linię wodną. Aczkolwiek dla osób z wprawioną ręką myślę, że dały by sobie z nią radę. Daje ona niesamowity biały kolor, i jest trwała, dlatego do tego celu mogę ją polecić.
  • Baza pod cienie- jest to moje ulubione jej zastosowanie. Łatwo się ją aplikuje, wystarczy posmarować nią delikatnie powiekę a resztę rozetrzeć palcem. Powieka jest idealnie pokryta białą, gładką poświatą. Cienie na niej świetnie się rozprowadzają. Najlepsze efekty można uzyskać używając kolorowych cieni. Do zwykłych, dziennych kolorów może okazać się zbyt intensywna. Choć latem używam jej także do “nudnych” makijaży, wtedy oko moje jest najlepiej rozświetlone. Jedynie ta kredka nie sprawdza się pod zupełnie jasne cienie, ponieważ ciężko uwidacznia ich kolor, wtedy biały kolor przebija. Minusem jej będzie fakt, że cienie wytrzymują na niej około 6h, co nie jest dla mnie wystarczające. Po tym czasie cienie wycierają się, bledną i rolują w załamaniach. Kredka NYX- Jumbo Eye pencil 604 Milk świetnie sprawdza się do makijażu, który musi zostać sfotografowany. 
Pomimo drobnej wady, polecam Wam, NYX- Jumbo Eye pencil 604 Milk, jeśli lubicie intensywnie, kolorowe makijaże, nietylko na wielkie okazje