Uncategorized

Co warto kupić w Rossmannie? Ostatni tydzień promocji

Wielkimi krokami zbliża się ostatni tydzień, które proponuje nam Rossmann. W tym tygodniu -49% można dostać produkty do ust oraz do paznokci. Dla tych, którzy jeszcze nie mają sprecyzowanych planów zakupowych, podpowiadam, co warto kupić -49%. Nie posiadam wiele szminek, ani błyszczyków, wszystko moim zdaniem w granicach rozsądku. Żadna z tych rzeczy, którą Wam pokażę nie będzie w promocji kosztować więcej niż 20 zł. 
Szminki, które polecam i uważam, że warto kupić taniej, to:

Maybelline, Color Sensational

Maybelline, Color Whisper Lipstick

Rimmel, Lasting Finish Lipstick

Rimmel, Lasting Finish Lipstick By Kate Moss


Kolory, które ja posiadam to:
Maybelline, Color Whisper Lipstick 130 pink possibilities różowy koral, delikatny, pół transparentny kolor 
Maybelline, Color Sensational 540 hollywood red głęboka, wiśniowa czerwień, wpadająca w bordowy kolor
Rimmel, Lasting Finish Lipstick By Kate Moss nr 16, prezentowałam Wam ją tutaj, większość orzekła, że jest to różowy kolor, jednak dalej uparcie twierdzę, że ma więcej pomarańczowych tonów, niż różowych
Rimmel, Lasting Finish Lipstick 070 Airy Fairy- słynny kolor w całej blogosferze i na YT, mnie ten kolor idealnie pasuje i noszę ją najczęściej, brudny róż, na moich ustach wygląda bardzo naturalnie
Nie polecam Wam konkretnych kolorów (jedynie pokazuję, które posiadam), chciałam zwrócić Waszą uwagę na konkretnie te produkty do ust, ponieważ nie żałuję ich kupna na poprzedniej promocji -40%. Wszystkie te powyższe serie mają bogaty wybór kolorów, każdy coś może znaleźć dla siebie. Pomadki te nie należą do drogich, ale są dobrej jakości. Nie są super trwałe, ale te droższe nie są wcale trwalsze. Podoba mi się w nich ich miękkość. Wszystkie gładko się aplikuje, nie wysuszają zbytnio moich ust, ani nie podkreślają suchych skórek.
Lakiery, które polecam i uważam, że warto kupić:
Rimmel Salon Pro
Rimmel 60 seconds
Miss Sporty
Maybelline Colorama


Kolory na zdjęciu:
Rimmel Salon Pro, 705 reggae splash 
Rimmel 60 seconds, 415 instyle coral można zobaczyć tutaj
Miss Sporty, clubing colours, 320
Maybelline Colorama Lilac Feeze 86

Powyższe lakiery są moimi ulubionymi, które można dostać w Rossmannie. Ja osobiście wybieram się po Rimmel Salon Pro, ale jeszcze nie wiem na jakie kolory się zdecyduje. Wszystkie lakiery dobrze mi służą, należą do dosyć trwałych.
A Wy co planujecie kupić?