Uncategorized

Kwiecień- wyzwania, inspiracje

Zrób sobie maseczkę


Marnie mi idzie zużywanie maseczek, i robienie tego regularnie. Nie wiem czemu się tak dzieje, uwielbiam słodkie nic nierobienie, przeglądanie magazynów, czytanie książki, przeglądanie internetu i mieć na twarzy maseczkę! Chętnie wypróbowałabym kilka przepisów na domowe maseczki, ale także zużyła saszetkowe zaległości.

Wypróbuj nowy makijaż

Inspiracji jest mnóstwo dookoła. Przed nami piękna wiosna, śliczna pogoda, należy to wykorzystać. Tegoroczne trendy przypadły mi o dziwo do gustu. Chętnie będę się nimi inspirować. Chciałabym także popracować nad szybkością makijaży, coby w przyszłym miesiącu umieć szybko się wyszykować do pracy.

Uczesz się inaczej


Czeszę się ciągle tak samo, zamiast zainspirować się ciekawymi upięciami. Chciałabym także wypróbować kilka sprawdzonych fryzur do pracy, aby nie były czasochłonne i wygodne, oraz wytrzymały co najmniej 8 godzin. Moje włosy już nie są takie krótkie, tak więc powinnam wykonać kilka ładnych upięć. Przecież fryzura dla średniej długości włosów nie może być aż tak trudna.

Pozbądź się cellulitu!

Od ponad trzech miesięcy regularnie ćwiczę. Owszem zdarzają mi się dni leniucha, ale nie poddaję się i wracam do treningów z podkulonym ogonem. Widzę już moje postępy, zarówno z kondycją moją jest lepiej, ale także moje ciało jest zdecydowanie jędrniejsze. Chciałabym się pozbyć raz na zawsze mojego sporego kompleksu czyli cellulitu. W kwietniu skupię się jedynie na opracowaniu dobrego planu walki.
Kontynuuj badania kontrolne

W marcu zaczęłam maraton badań. Teraz w tym momencie mam już połowę badań za sobą, mimo to sporo jeszcze przede mną. Chciałabym się wyrobić i zrobić je wszystkie przed powrotem do pracy. Czekanie w kolejkach, zapisywanie się i oczekiwanie terminu, to jest jakaś masakra.
Wyrzuć stare, zalegające kosmetyki
Robiąc wiosenne porządki natknęłam się na sporo kosmetyków, których nie używam, i nie mam zamiaru używać. Chętnie się ich pozbędę. Pewnie większość i tak trafi do kosza. Mam nadzieję, że reszcie wynajdę jakieś przeznaczenie. Tak właśnie kończy się mój zakupoholizm i kupowanie zbyt dużej ilości kosmetyków. Teraz będzie mi przyświecał minimalizm w kosmetykach. Skupię się na kosmetykach dobrej jakości.
Kup nowe okulary przeciwsłoneczne
Marzą mi się duże, ładne i bardzo dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne. Oczywiście takie sporo kosztują, ale mam zamiar o nie dbać. Powinny wystarczyć mi na lata. Biorąc pod uwagę, że okulary przeciwsłoneczne powinno się mieć zawsze przy sobie, to w takim razie będzie to dobra inwestycja.
Oglądaj więcej kanałów na YT po niemiecku i angielsku
I tak spędzam dużo czasu na YT, to przy okazji poćwiczę sobie oba języki. Albo chociaż ich się nie oduczę. Poza tym uważam, że polskie youtuberki ostatnio straciły dla mnie na jakości, tak te zagraniczne dalej trzymają klasę. 

Cele na ten miesiąc są ambitne, ale chciałabym maksymalnie wykorzystać ostatni miesiąc urlopu macierzyńskiego. W zeszłym miesiącu nieźle mi poszło z wykonaniem założonego planu, dlatego w tym miesiącu także mam nadzieję na zrealizowanie powyższych wyzwań.
*Źródło zdjęć: Pinterest