Uncategorized

P2- Color Victim Nail Polish- 960- Dress + go

Chwilkę mnie nie było. Dla tych, którzy się stęsknili, pokazuję jeden z moich lakierów, który pochodzi z niemieckiej drogerii DM- P2- Color Victim Nail Polish- 960- Dress + go. Trzeba przywitać wiosnę ładnymi paznokciami.
KOLOR:
Dress + go to rozbielony pomarańcz, z domieszką różu. Ten kolor ciężko mi określić, nie jest to jednoznaczny koral, ani też łosoś- taki trochę pomiędzy. Lakier jest dosyć przejrzysty, kremowy i nie zawiera żadnych drobinek.
KRYCIE:
Mimo, że lakier jest dosyć przejrzysty, dwie warstwy ładnie kryją i nie pozostają żadnych smug. U mnie lekko widoczne są końcówki paznokci. Dla kogoś, kto nie lubi takiego efektu, będzie potrzebna jeszcze trzecia warstwa.

KONSYSTENCJA:
Lakier ten nie jest ani za gęsty, ani za rzadki. Konsystencja sprawiła łatwą aplikację. Do woli można dozować cienkość warstw. 
PĘDZELEK:
Do lakieru został dołączony cienki pędzelek, co mnie nieco utrudnia aplikację, bo lubię te szerokie. Aczkolwiek pędzelek ten jest dość elastyczny, co zrekompensowało jego szerokość.
TRWAŁOŚĆ:
Niestety lakier ten nie należy do najtrwalszych. Po dwóch dniach pojawiły się u mnie pierwsze odpryski. Po czterech dniach paznokcie już wyglądały nieestetycznie i domagały się zmycia. 
CENA/DOSTĘPNOŚĆ:
Lakier ten jest dostępny w sieci marketów DM lub ewentualnie przez internet. Cena za 8 ml to 1,55 Euro.