Uncategorized

Essie- Neo Whismical 39

Witam! Dziś chciałabym Wam przedstawić swatche mojego najnowszego Essie. Kupiłam go niedawno, w ramach akcji darmowej dostawy. Kolor, który zobaczycie poniżej to Neo Whismical.
KOLOR:
Neo Whismical to mocno rozbielony fiolet, z domieszką różu i beżu. Myślę, że każdy może go zinterpretować na swój sposób, ja się w nim dopatruję więcej fioletu. Jest to piękny pastelowy kolor. Świetna alternatywa dla dziewczyn, które lubią manicure w kolorach nude. Idealnie pasuje na dzień, na każdą porę roku. Dla mnie ten kolor to strzał w dziesiątkę, długo go szukałam.PĘDZELEK:
Pędzelek jest szeroki, dzięki niemu można bardzo łatwo i sprawnie pokryć całą płytkę paznokcia. Jest odpowiednio gęsty i elastyczny. Uwielbiam lakiery Essie, głównie za jakość dołączonego pędzelka.KONSYSTENCJA:
Lakier ten nie jest ani bardzo gęsty, ani bardzo rzadki. Formuła jego jest dla mnie odpowiednia, łatwo się go aplikuje, nie smuży.

KRYCIE
Na zdjęciu możecie zobaczyć dwie  (grubsze) warstwy lakieru. Nie ma widocznych prześwitów. Zrobiłam też próbny test wysychania- bez top coat’ u dwie warstwy wyschły w bardzo krótkim czasie.

TRWAŁOŚĆ:
Po 4 dniach pojawiły się pierwsze odpryski na palcu wskazującym, reszta paznokci pozostała nienaruszona. Po drobnej poprawce, dalej mam go na paznokciach (już piąty dzień).CENA/DOSTĘPNOŚĆ:
Na ezebra.pl kupiłam pełnowymiarowy lakier Essie za 11,94 zł. Z tego co się orientuje ten kolor jest dostępny także w szafie Essie w Super Pharm, w regularnej cenie 36,99.A jak Wam się podoba? Gustujecie w jasnych kolorach paznokci? Dajcie znać jaki kolor jest Waszym ulubionym.