Uncategorized

Najgorszy kosmetyk do makijażu?

Gdybyście miały wybrać jeden najgorszy kosmetyk do makijażu, jaki kiedykolwiek Wam się udało kupić, to co byście wybrały? Ja z pewnością wybrałabym Manhattan Perfect Eyes- Eyeshadow- Brown effects.


To są moje jedne z pierwszych cieni, jakie kupiłam sobie do tzw. dziennego makijażu. Spodobały mi się, ponieważ nie są to typowe “nudne” cienie, a delikatne, zmysłowe, róże z domieszką koralu oraz lekko brązowo-miedziany kolor. Gdy tylko je zobaczyłam stwierdziłam, że muszą być moje. Cena ok. 25 zł trochę mnie zniechęciła, ale przeszłam koło nich 3 razy i kupiłam. (W drogeriach internetowych cena jest znacznie mniejsza).

Góra: na sucho/bez bazy Środek: z bazą Dół: na mokro
Już po pierwszej aplikacji “na sucho” pożałowałam. Mimo zastosowanej bazy (zawsze używam) prawie w ogóle nie widziałam różnicy pomiędzy kolorami. Powieka wyglądała jakby była pomalowana jednym cieniem. “Na mokro” ciężko się je blenduje. Używam ich tylko wtedy gdy chce mieć bardzo delikatnie pomalowane oczy, a bardziej podkreślone usta. Kolor z opakowania ma się nijak do rzeczywistości. Te cienie są moim największym rozczarowaniem.