Uncategorized

Wellness Beauty – olejek do kąpieli trawa cytrynowa i bambus

Dziś przedstawiam Wam kolejny umilacz kąpieli na lato. Tym umilaczem jest olejek do kąpieli Wellness & Beauty trawa cytrynowa i bambus zakupiony w Rossmannie.
OD PRODUCENTA:

“Skondensowana dawka lipidów intensywnie natłuszcza naskórek, chroniąc go przed wysuszeniem. Po zastosowaniu preparatu skóra odzyska miękkość i aksamitną gładkość. Dodatkowo dzięki gęstej konsystencji kosmetyk jest bardzo wydajny. Dzięki olejkowi przygotujesz kąpiel, która oczaruje orzeźwiającym i orientalnym zapachem trawy cytrynowej i delikatną nutą bambusa.”

CENA: 8,99 zł

POJEMNOŚĆ: 150 ml

MOJA OPINIA:

Zapach obłędnyPo raz setny pisać nie będę, że uwielbiam takie świeże zapachy, zwłaszcza latem. No i jesli chodzi o zapach to jest jedyny plus tego olejku. Co prawda stosowałam go tylko do kapieli. I w tym przypadku średnio się sprawdził, ponieważ kompletnie się nie pienił, jedynie zmętnił wodę. Nie natłuszcza naskórka, a już na pewno nieintensywnie. W zasadzie nie odczułam na skórze żadnego działania. Niewydajny produkt za wysoką cenę. Zero spełnionych obietnic producenta. Produkt ten ma tylko oleistą konsystencję, która utrudnia korzystanie z niego. Po pierwszym uzyciu butelka jest cała tłusta.

Nie polecam, chyba, że do innego celu jak kąpiel.

Miałyście ten produkt? Macie swoje ulubione olejki do kąpieli?